Корисна інформація

Фарбування фасаду, способи, фарби, дизайн

Що першим спадає на думку, коли треба надати предмету гарного вигляду? Правильно: пофарбувати його! Двері забруднились – пофарбувати! Шпалери обдерти набридли – давайте пофарбуємо стіни! Фасад невиразно сірий - теж потрібно зробити фарбування фасаду! І це зрозуміло, оскільки фарба - один із найдешевших та естетичних способів обробки. Тому питання як пофарбувати фасад будинку ставить більшість індивідуальних забудовників.

Висотне миття вікон промисловими альпіністами
У великому місті поняття миття вікон та промисловий альпінізм нерозлучні. Часто скла висотних будівель неможливо вимити самостійно через те, що конструкція для цього не передбачена. В цьому випадку з мийкою впораються лише промислові альпіністи. Також багато жителів висотних будинків не ризикують мити вікна власноруч через страх висоти, навіть незважаючи на те, що конструкція відкривається всередину. На допомогу приходить висотне миття вікон промисловими альпіністами.
Фасад "мокрим" методом
Технологія під назвою «мокрій фасад» застосовується для утеплення стін будівлі. Цей спосіб обробки не тільки забезпечує надійний захист від морозів, але й заощаджує внутрішній простір, покращує міцність стін зовні, продовжує термін експлуатації будівлі. Багато хто задається питанням чому мокрий фасад технологія отримала таку назву? Справа в тому, що матеріалами для обробки служить клей, штукатурка і вода, при виконанні роботи суміші на водній основі наносяться на стіни. Докладніше про влаштування мокрого фасаду, а також про переваги даної фасадної системи далі у статті.
Очищення фасаду після пожежі
Послуги промислового альпінізму часто замовляють для усунення наслідків пожежі. Внаслідок катастрофи фасад будівлі покривається шаром сажі, кіптяви, горілою обробкою. Позбутися подібних забруднень вручну практично неможливо, особливо у важкодоступних місцях. І тут на допомогу приходять кваліфіковані промислові альпіністи. Використовуючи певну технологію очищення, вони швидко позбавляються слідів пожежі на фасаді, а також їдкого запаху гару.
Промисловий альпінізм та погодні фактори
Майже всі види промислового альпінізму фахівці змушені виконувати на висоті, відкритому повітрі, така специфіка їхньої роботи. Несприятлива погода може негативно позначитися на якості роботи промальпіністів та їх безпеці. Саме тому необхідно враховувати погодні норми проведення альпіністських робіт на фасаді будинку під час планування замовлень.